Strona główna
Matematyka
Przyroda
Geografia
Pamięciowe
Język angielski
Inne języki
Plastyka
Muzyka
Obserwacja
Zręczność
 
 
 
Dołącz do na Facebooku
Witamy na stronie edukacyjnegry.pl. Wchodząc na tą stronę akceptujesz wszystkie warunki naszej polityki prywatności i zgadzasz się przestrzegać poniższych zasad. Jeżeli nie zgadzasz się z naszymi warunkami powinieneś opuścić stronę edukacyjnegry.pl.

1. Prawa własności.
Strona edukacyjnegry.pl oraz cała jej zawartość (znaki handlowe, grafika, rozwiązania sieciowe itp.) z wyjątkiem zamieszczonych tu gier są własnością firmy piterasek.com i nie mogą być wykorzystywane, kopiowane lub w żaden sposób rozprowadzane bez zgody właścicieli. Wszelkie materiały opublikowane na stronie gry edukacyjnegry.pl są własnością ich autorów lub innych, prawowitych właścicieli i nie mogą być kopiowane, powielane, ani w żaden sposób rozprowadzane bez zgody prawowitych właścicieli.

2. Powiadamianie.
Wszyscy użytkownicy zgadzają sie na powiadamianie przez edukacyjnegry.pl za pośrednictwem poczty elektronicznej o nowościach i zmianach na stronie edukacyjnegry.pl.

3. Koszty.
edukacyjnegry.pl udostępnia swoją zawartość do grania i przeglądania nieodpłatnie, jakkolwiek niektóre elementy strony mogą wymagać darmowej rejestracji w celu weryfikacji wieku.

4. Zmiany warunków użytkowania.
Piterasek.com zastrzega sobie prawo do zmiany powyższych warunków w każdej chwili. Aktualna wersja warunków będzie dostępna w tej części strony. Dalsze użytkowanie strony jest jednoznaczne z zaakceptowaniem nowych warunków.
Strona główna | Pomoc | Regulamin | Kontakt | Zaproponuj grę | Mapa strony